MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 6093268
nr 609 3268
Byrå
1800-tal, längd: 90, djup. 50, höjd. 97
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 9 november 2009
kl 17:13:41
100 kr
600 kr
200 kr
300 kr
450 kr
550 kr
650 kr
900 kr
750 kr
850 kr
950 kr